Contacts

“Při výběru vybavení musíte věnovat pozornost technologickým schopnostem, funkčnosti a kvalitě výroby švů”

Každý rok jsou otevřeny stovky nových pivovarů. Lidé přicházejí do obchodu a při výběru vybavení se nejprve dívají na cenovku. Jaké chyby mohou v této fázi udělat?

Když jsou lidé cenově orientovaní, mohou udělat dvě chyby. Prvním z nich je získat nejlevnější zařízení bez kontroly kvality. A pak spoustu času, úsilí a peněz na to, aby se to dostalo do pracovního stavu. Miser dvakrát zaplatí

Druhá chyba – najít investora, vypůjčit si prostředky a koupit drahé vybavení, aby nedošlo ke ztrátě. Drahé, plně automatizované. Ekonomicky je nerentabilní.

V zařízení Simple Brew jsme byli schopni vzít tyto momenty v úvahu a vyrobit sadu, která by byla ekonomicky životaschopná.

Co bych měl hledat při výběru zařízení?

Nejprve musíte pochopit, co bude na trhu: vlastní restaurace, nebo maloobchodní a třetí strany. Podle toho se volí mezi dvěma hlavními typy pivovarů – restaurací a průmyslových. A samozřejmě musíte spočítat, kolik produkce budete mít, jaké vyhlídky růstu máte.

Můžete se podívat na dvě objednávky vaření a říct, který z nich je dobrý, a jaké problémy to bude mít? Jak to zjistit?

Za prvé, externě, v kvalitním zpracování. Stojí za to věnovat pozornost svarovým švům. Zejména v CCT, kde probíhá fermentace, je to první priorita, dodržování evropské normy RA 0,6. V opačném případě bude mít pivovar problémy s mikrobiologií

Zařízení Simple Brew splňuje tyto normy – drsnost není větší než 0,6 mikronů. Řídíme jeho speciální vybavení.

Za druhé, musíte zvážit technologické funkce. V našem pořadí vaření je kaše kombinována s filtrační vložkou a varná konvice je kombinována s vířivkou. Technologický řetězec jde zleva doprava, z jedné nádrže do druhé bez návratu. To snižuje provozní dobu, žádné čerpání a oxidaci mladiny. A co je nejdůležitější – ztělesňuje možnost použití různých technologií pro vaření mladiny

Dali jsme si za úkol zefektivnit a zjednodušit práci pivovarů se zařízením Simple Brew, s možností vaření různých standardů piva, od ležáků až po speciální odrůdy s vysokou hustotou.

„Při výběru dodavatele zařízení je nutné zvážit službu“

Při výběru zařízení je důležitá služba společnosti?

Toto je nedílná součást. Jakékoliv vybavení vyžaduje servis. Díky této službě se nám podařilo vybudovat stabilní pozici na trhu. Zákazník nás může kdykoliv kontaktovat, získat technickou radu, navštívit odborníka na místě, opravit

Představte si, že v kempu je pivo. Rozbitá “lednička”, teplota začne stoupat. Nejvýše dva dny, než produkt ztratíte. Proto je efektivita, mobilita a dostupnost služeb nepopiratelnou konkurenční výhodou na trhu.

Jak organizujete práci, abyste měli čas zavřít všechny problémy za dva dny?

Máme tým profesionálů. & nbsp; Náš instalační tým se skládá z univerzálních stíhaček – mohou řešit všechny problémy elektrických, mechanických, instalatérských a chladicích zařízení. V rámci společnosti je organizována aplikační služba a jsme připraveni jít na stránky do 24 hodin.

„Skutečnost, že zákazník obdržel zařízení stále nic neříká“

Kolik nových pivovarů & nbsp; Simple Brew & nbsp; za měsíc, který instalujete?

V průměru dva pivovary měsíčně. Instalace trvá asi dva týdny. Práce s klientem však začíná dlouho před podpisem smlouvy. Jdeme na stránky a provádíme audit. Vyrobíme 3D model místnosti a umístění zařízení do ní. Pokud zákazník vše souhlasí, vypočítáme rozpočet projektu a uzavřeme smlouvu o výrobě a dodávce.

Máme takovou pozici & nbsp; – právníka klienta. Zastupuje zájmy zákazníka v naší společnosti, týdně ho kontaktuje, zjišťuje, jak probíhá příprava prostor, vypráví, co se děje na našem pracovišti, a vydává fotoreporty. Takže klient opravdu chápe a vidí na fotografii, jak je jeho vybavení vyrobeno. Poradíme zákazníkovi při technické přípravě prostor pro instalaci pivovaru.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - information_items_property_43677.png

Kromě toho nyní nabízíme školení pro pivovary v našich zařízeních nebo v našem pivovaru Simple Brew Lab v Ivanteevce. Zákazník posílá své zaměstnance a učíme je, jak vařit pivo a jak zařízení obsluhovat. Je vyškolen, certifikován, složil zkoušku. Problém tedy řešíme kvalifikovaným provozem zařízení, což vede ke snížení počtu stížností a servisních hovorů.

Co potřebuje zákazník při sestavování pivovaru? Jaké jsou úskalí?

Skutečnost, že zákazník obdržel pivovar, ještě neuvádí začátek výroby piva. Zařízení musí být připojeno k jedné výrobní lince. Spuštění a seřízení zařízení, přístup k přednastaveným indikátorům – hlavní bod instalace. Jakýkoliv provozní technik by měl otevřít provozní list. Úkolem vlastníka je ověřit, zda jeho zařízení pracuje na těchto parametrech

Provádíme seřizování a pilotní vaření a dokazujeme, že zařízení je funkční a že bylo dosaženo všech technických parametrů. Pokud se vyskytnou nějaké odchylky, izolujeme tento uzel a problém vyřešíme.

„Můžete získat nechtěnou mikrobiologii s použitým vybavením“

Jak můžete minimalizovat rizika mikrobiologické kontaminace na úrovni zařízení?

Zařízení musí být nejprve vyrobeno v souladu s evropskými normami.

Za druhé, dodáváme zařízení, také předepisujeme pravidla pro provoz. Podrobně odrážejí postupy, které zahrnují mycí a dezinfekční zařízení. & nbsp;

Ukazuje se, že pravidla pro čištění, dezinfekční zařízení jsou položena ve fázi projektu?

Přirozeně. Zákazník se navíc rozhodne, zda chce umýt mobilní nebo stacionární, které čistící prostředky použije. Doporučujeme mu, jak to nejlépe udělat, zařídit vybavení a nabídnout nejlepší možnost.

Jaká jsou rizika, pokud se sládek rozhodl kontaktovat použité zařízení?

Je nutné diagnostikovat, zda zařízení vyhovuje normám a normám po něčím provozu, což samo o sobě vyžaduje přítomnost určitých zařízení, nástrojů a specialistů. Ne každý to může udělat.

Zařízení, které již má určité mikrobiologické prostředí v důsledku nesprávného provozu, můžete získat z důvodu, že byl nesprávně zablokován.

A v každém případě je třeba vyměnit náhradní díly – vodovodní baterie, těsnění. Tato generální oprava spolu s cenou použitého vybavení je někdy dražší než náklady na nové vybavení.

Existuje několik malých pivovarů, ve kterých jsou fermentační nádrže vyrobeny ne z kovu, ale z plastu. Myslíte si, že tato technologie je přijatelná?

Pokud se jedná o evropský výrobek, měla by se v technologii piva používat potravinářská nerezová ocel AISI 304. To je jasně uvedeno v požadavcích na bezpečnost výrobků. Máme certifikát, který dává právo na označení CE. Existuje požadavek na elektrickou bezpečnost, tlak, včetně použitých materiálů a čistotu povrchu. Plastové nádoby v obchodě, jako je vaření, nejsou povoleny.

“V Ivanteevce uděláme odrůdy dlouhého zrání”


Řekněte nám o pivovaru, který jste uvedli v blízkosti Moskvy. Proč to potřebujete?

V roce 2017 jsme zahájili smlouvu s pivovarem Simple Brew Lab v Ivanteevce. Produktivita – 1000 litrů na jeden nápoj, osm dvou-krychlových a čtyři jedno krychlové CCT. Jeho účelem je uzavírání smluv. Je nutné poskytovat služby pivovarům, kteří nemají možnost koupit si vlastní pivovar. To je platforma pro vývoj nových receptů a pomoc začínajícím pivovarům, aby měli příležitost realizovat svůj kreativní potenciál, své nápady. Mohou vyvíjet nové odrůdy, nové formulace a technologie a dodávat trhu větší rozsah piv. Také nyní jsme vařili některé z našich odrůd, chceme se je snažit nabídnout na trh.

Jaké bude vaše vlastní pivo?

Simple Brew, přirozeně. Mimochodem, chci vařit pár ležáků, protože ze zkušenosti z minulého roku, kdy se vařili smluvní kuchaři, většinou vaří pivo, které dozrává nejrychleji a nemůže si dovolit dlouhé zrání: měsíc nebo dva nebo více. Uděláme více dozrávajících odrůd, abychom získali více zajímavých chutí.

Start your brewing business today -
until someone else has done it!

Fill out the form below and today we will provide
you with the calculation results for the brewery.

Technical task application

Leave a request and we will contact you


Submit an application

Leave a request and we will contact you